Oferty - Ogłoszenia

Bogusław Lustyk (ur. /b.1940)
Bogusław Lustyk (ur. /b.1940)
Bogusław Lustyk (ur. /b. 1940)
Bogusław Lustyk (ur. /b.1940)
Bogusław Lustyk (ur. /b.1940)
więcej ogłoszeń

Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski

02:20 08/01/2013

powiększ/zoom

FANGOR Wojciech (ur. 1922)
Autoportret z paletą, 1942
Wymiar: 117x72 cm. Datowanie: 1942 rok. Technika: olej/płótno. Sygnowany, datowany p.d. Fangor 45
Cena : 160 000 zł

ul.Stefana Batorego 2
31-135 Kraków
Telefon: +48 603 190 060
Fax: +48 12 341 47 37

Email: biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
Internet: http://polskidomaukcyjny.com.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 10:00 - 17:00

BRANDT Józef (1841 Szczebrzeszyn -1915 Radom)
Spacer konno Portret konny Zbigniewa Horodyńskiego, 1890
Wymiar: 72x62 cm. Datowanie: 1890 rok. Technika: olej/płótno. Sygnowany p.d.: Józef Brandt

Cena : 180 000 zł