AGRA-ART Dom Aukcyjny /Auction House

Jankiel Adler (1895 - 1949)

Jankiel Adler (1895 - 1949)
Martwa natura z homarami, ok. 1930
olej, sklejka, 63.5 x 83.5 cm
sygn. l.d.: Adler
Agra Art, Aukcja 18 marca 2007
Cena wywoławcza: 130 000 PLN 43 333 USD