AGRA-ART Dom Aukcyjny /Auction House

Jan Chełmiński (1851 - 1925)

Jan Chełmiński (1851 - 1925)
Pod Austerlitz, ok. 1890
olej, płótno, 59 x 103 cm
sygn. p.d.: Jan V. Chelminski.
Na ramie metalowa tabliczka z napisem: Retour de la Campanie d’Austerlitz | Jan v CHELMINSKI.
Agra Art, Aukcja 18 marca 2007
Cena wywoławcza: 145 000 PLN 48 333 USD