POLSWISS ART

Eugeniusz Zak

Eugeniusz Zak
Idylla - Kobieta z dzieckiem w pejzażu, 1912 / 1913
olej, płótno, 50 x 59 cm
Cena wywoławcza
120.000 - 150.000 PLN
40540 USD 30769 EUR
Aukcja 4 marca 2007
Polswiss Art

sygn. p.g.: Eug. Zak
Praca reprodukowana i wystawiana na monograficznej wystawie: Barbara Brus Malinowska, "Eugeniusz Zak 1884 - 1926", katalog wystawy, Muzeum Narodowe w Warszawie, 18 grudzień 2003 - 29 luty 2004, Warszawa 2004, s. 92, il. 39.
Pochodzenie: Kolekcja Art. B 1993 rok Depozyt Muzeum Narodowego w Warszawie