Sopocki Dom Aukcyjny

Od morza do gór/ pejzaż w malarstwie 1 VIII - 30 IX 2007

Wojciech Weiss (1875- 1950)
Pejzaż letni
olej, płótno, 47,5 x 64,5 cm;
sygn. p.d.: Wweiss