Sopocki Dom Aukcyjny

Od morza do gór/ pejzaż w malarstwie 1 VIII - 30 IX 2007

Szymon Mondziain (1888- 1979)
Park
olej, płótno, 61 x 50 cm;
sygn. l.d.: Mondzain/1921