Sopocki Dom Aukcyjny

Od morza do gór/ pejzaż w malarstwie 1 VIII - 30 IX 2007

Jacek Malczewski (1854- 1929)
U kresu wędrówki
olej, tektura, 50 x 61,5 cm;
sygn. p.d.: 1916 Jmalczewski