Sopocki Dom Aukcyjny

Od morza do gór/ pejzaż w malarstwie 1 VIII - 30 IX 2007

Eugeniusz Geppert (1890- 1979)
Gdańsk
akwarela, papier, 54 x 82,5 cm;
sygn. p.d.: eugeniusz Geppert 1959