Sopocki Dom Aukcyjny

Od morza do gór/ pejzaż w malarstwie 1 VIII - 30 IX 2007

Julian Fałat (1853-1929)
Polesie
olej, płótno, 106,8 x 135,5 cm;
sygn. p. d.: jFałat /Polesie