POLSWISS ART

Rafał Olbiński

Egoistyczne przedsięwzięcie
akryl, olej, płótno, 33 x 24 cm
sygn. p.d.: "Olbiński"

35.000 - 38.000 PLN
12635 USD
9333 EUR

   następny