Polish Art World - Polska Sztuka w Świecie
Strona główna · Artyści · Galerie autorskie · Galerie · Domy Aukcyjne · Kolekcje · Publikacje · Aktualności · Ogłoszenia

Miasta

Artinfo.pl


http://www.artinfo.pl

03-450 Warszawa
tel.: (+48 22) 818-94-68
fax: (+48 22) 619-22-41 wew. 159
e-mail: biuro@artinfo.pl
godziny otwarcia:
pon./pt.: 10.00 - 19.00

Galeria Artinfo.pl w Fabryce Trzciny
ul. Otwocka 14
03-759 Warszawa


Portal internetowy Artinfo.pl działa na rzecz rynku sztuki w Polsce. Promuje kolekcjonerstwo sztuki polskiej i obcej, zwłaszcza wśród osób młodych. Prowadzi aukcje on-line z domami aukcyjnymi, stałe aukcje tematyczne we współpracy z renomowanymi galeriami oraz internetowe relacje z aukcji tradycyjnych. Umożliwia kolekcjonerom licytacje telefoniczne i internetowe. Doradza w zakresie inwestycji w dzieła sztuki. Prezentuje bogatą ofertę obiektów, będących w sprzedaży galeryjnej na terenie całego kraju.
We wrześniu 2006 r. Artinfo.pl otworzyło Galerię Artinfo.pl w Fabryce Trzciny, na podstawie trzyletniej umowy z Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny. Galeria ma charakter promocyjny i zajmuje się przede wszystkim prezentacja prac twórców młodego pokolenia, nie związanych do tej pory wyraźnie z żadną galerią, laureatów konkursów ogólnopolskich plastycznych i fotograficznych, artystów polskich tworzących za granicą, artystów współtworzących organizacyjnie ważne w panoramie polskiej sztuki galerie poza Warszawą. Zakres formalny prezentacji to malarstwo, rzeźba, grafika, fotografia, design; bez ograniczenia kierunków czyli od abstrakcji do figuracji, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych trendów w sztuce i kolekcjonerstwie.

 
   powrót