École de Paris - Dom Aukcyjny Boisgirard

Zygmunt (Sigmond) LANDAU (Łódź 1898 - 1962 Tel Aviv) Femme a sa toilette (1926) olej, płótno / oil on canvas, 80 x 53 cm sygn. p.g. / signed upper right, datowany na odwrocie / dated on the back Cena / Price: 15 500 - 19 300 zł  1 IV 2010  godz.14:30 Dom Aukcyjny BOISGIRARD Francja 1, rue de la Grange Batelière 75009 Paris

1 view