131 Aukcja Dzieł Sztuki - Dom Aukcyjny RYNEK SZTUKI

Wiktor Korecki(1890-1980) Zima olej, tektura, 25 x 34.5 cm sygn. l.d. cena wywoławcza: 5 000 zł zaprasza: 25 stycznia 2009r. niedziela, godz. 12.00 ul. Wschodnia 69 90-266 Łódź