136 Aukcja Dzieł Sztuki RYNEK SZTUKI

Jan Cybis (1897-1972) Martwa natura olej, płótno, 46 x 54.5 cm niesygnowany cena wywoławcza: 56 000 zł RYNEK SZTUKI ul. Wschodnia 69 90-266 Łódź 08 listopada 2009 Niedziela, godzina 12:00

1 view