144 Aukcja Sztuki Dawnej i Antyków - Dom Aukcyjny REMPEX

Rafał Malczewski Zagroda w słońcu, ok. 1927-30 olej, płótno /oil on canvas,114 x 90 cm sygn. l. d.: Rafał Malczewski Cena wywoławcza : 80 000 zł Numer katalogowy: 245 Dom Aukcyjny REMPEX ul. Karowa 31 00-324 Warszawa 22 kwietnia 2009 Środa, godzina 17:00