156 Aukcja Sztuki Dawnej i Antyków REMPEX

Jacek Malczewski Zatruta studnia - Chimera, 1904 olej, sklejka, 32 x 24 cm; sygn. p. g.: Jacek Malczewski/ 1904; Szkic do obrazu "Zatruta studnia - Chimera", z 1905 roku z Muzeum Okręgowego w Radomiu. Cena wywoławcza : 100 000 zł Dom Aukcyjny REMPEX ul. Karowa 31 00-324 Warszawa 21 kwietnia 2010 Środa, godzina 17:00