159 Aukcja Sztuki Dawnej i Antyków - Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Wojciech Weiss Tadzio, ok. 1904 r. olej, płótno, 86 x 67 cm sygn. l. d.: `WW` Cena wywoławcza : 110 000 zł Numer katalogowy: 007 Dom Aukcyjny DESA UNICUM ul. Marszałkowska 34/50 00-554 Warszawa 19 lutego 2009 Czwartek, godzina 19:00