160 Aukcja Sztuki Dawnej i Antyków

Dom Aukcyjny REMPEX ul. Karowa 31 00-324 Warszawa 25 sierpnia 2010 Środa, godzina 17:00 MALCZEWSKI Jacek (1854-1929) Piotr Hubal Dobrzański ze studentem; Dialog; Alegoria doświadczenia i młodości, 1911 olej, tektura, 64,5 x 81 cm; sygn. p. g.: J. Malczewski / 1911 Na odwrocie nalepka z Carnegie Institute w Pittsburgu z tytułem "Dialoque", nazwiskiem autora i właściciela: Piotr Hubal Dobrzański (Kraków, Austria, ul. H. Mendelsohan). cena wywoławcza: 450 000 zł

1 view