167 Aukcja Sztuki Dawnej - Dom Aukcyjny Rempex

Salon DA Rempex ul. Karowa 31, Warszawa 23. lutego 2011, 17:00 Wystawa przedaukcyjna: 12 - 23 lutego 2011r. Henryk Siemiradzki (1843-1902) Autoportret, ok. 1868 olej, płótno, 44 x 36 cm; sygn. l. d.: H. Siemiradzki Na odwrocie orzeczenie dr K. Buczkowskiego z 1951 roku. Wspaniały wizerunek własny z wczesnego okresu twórczości tego wybitnego artysty. Rzadkość antykwaryczna klasy muzealnej. Cena wywoławcza: 190 000 zł