46 Aukcja Sztuki Współczesnej

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925) Obraz DCLXXXVIII, 1995 olej, płótno, 100 x 100 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Obraz DCLXXXVIII, 1995 Cena wywoławcza : 190 000 zł Dom Aukcyjny REMPEX ul. Karowa 31 00-324 Warszawa 18 listopada 2009 Środa, godzina 18:30