57 Aukcja Sztuki Współczesnej

Rafał Olbiński Koniec sezonu olej, płótno, 34 x 45 cm; sygn. p.d.: Olbiński Cena wywoławcza : 20 000 zł Wystawa: 09 - 20 października 2010 r. w Salonie Aukcyjnym przy ul. Karowej 31 w Warszawie Dom Aukcyjny REMPEX 20 października 2010 godz. 18.30

1 view