60 Aukcja Sztuki Współczesnej - Dom Aukcyjny REMPEX

Rafał Olbiński Współczesna Wenus olej, płótno, 78 x 60 cm; sygn. p. d.: Olbiński Cena wywoławcza: 28 000 zł Dom Aukcyjny REMPEX ul. Karowa 31 00-324 Warszawa 26. stycznia 2011, 18:30 Wystawa przedaukcyjna od: 14 stycznia 2011 do: 26 stycznia 2011