84 Aukcja - Malarstwo, grafika, rzemiosło artystyczne, fotografia

Jacek Malczewski (1854-1929) Na drodze życia olej, płótno, 60,5 x 69cm sygn. l.d.: "J.Malczewski" Praca należy do cyklu obrazów tworzonych przez Jacka Malczewskiego w scenerii ogrodu i ganku dworu w Lusławicach. cena wywoławcza: 195 000 zł Dom Aukcyjny DESA ul. Floriańska 13 31-019 Kraków 11 października 2008 Sobota, godzina 16:00