94 Aukcja - Malarstwo, grafika, rzemiosło artystyczne, fotografia

Tadeusz Józef Makowski Dzieci i jaskółki Akwarela, papier, 32 x 26 cm sygn. p.d.: Tade Makowski, l.d. napis: Pannie Różyczce w przyjaźni, Ekspertyza Pani Władysławy Jaworskiej. Cena wywoławcza : 145 000 zł Dom Aukcyjny DESA ul. Floriańska 13 31-019 Kraków 12 grudnia 2009 Sobota, godzina 16:00