Aukcja AGRA-ART

Jacek Malczewski olej, płótno, 99 x 71 cm sygnowany l.d.: J Malczewski | 1916 Wywoławcza: 380 000 PLN ten obiekt nie ma ceny rezerwowej Estymacja: 450 000 - 550 000 PLN Agra-Art Hotel Bristol, Warszawa ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 13 czerwca 2010, godz.19:00