Aukcja Domu Aukcyjnego OKNA SZTUKI

5 czerwca 2008. czwartek, godzina, 19.00 Al. Ujazdowskie 24, Warszawa Józef Pankiewicz Portret Madame Marty Bonnard, 1910 olej, płótno, 61 x 50 cm sygn.: l.g. "Pankiewicz/1910" Cena wywoławcza : 780 000 zł

1 view