Aukcja Dzieł Sztuki i Antyków w DESA UNICUM

Jacek Malczewski Siedzący chłopiec, 1894 r. olej, deska, 36,5 x 18,5 cm syg. i datowany p. g.: `J. Malczewski 94 | 6/II` Cena wywoławcza : 58 000 zł Numer katalogowy: 019 13 grudnia 2007 Czwartek, godzina 19:00 153 Aukcja Dzieł Sztuki i Antyków - Świąteczna Dom Aukcyjny DESA UNICUM ul. Marszałkowska 34/50 00-554 Warszawa

Galerie i domy aukcyjne

DESA Unicum Sp. z o.o.