Aukcja Dzieł Sztuki POLSWISS ART

01 czerwca 2008 Niedziela, godzina 19:00 ul. Wiejska 20 00-490 Warszawa tel. : (022) 628 13 67 Henryk Siemiradzki (1843-1902) Góralczyk z Gór Sabińskich, ok. 1889 olej, płótno, 41,3 x 31,5 cm sygn. p.d.: Siemiradzki estymacja: 110 000 - 130 000 zł Henryk Siemiradzki (1843-1902) Góralczyk z Gór Sabińskich, ok. 1889 olej, płótno, 41,3 x 31,5 cm sygn. p.d.: Siemiradzki estymacja: 110 000 - 130 000 zł