Aukcja Dzieł Sztuki POLSWISS ART

Jacek Malczewski Autoportret w pracowni, 1921 olej, tektura, 101,9 x 66,5 cm sygn.p.g.: J.Malczewski/1921 Cena wywoławcza : 245 000 zł Numer katalogowy: 17 POLSWISS ART ul. Wiejska 20 00-490 Warszawa 14 grudnia 2008 Niedziela, godzina 19:00