Aukcja Dzieł Sztuki - Polswiss Art

Jacek Malczewski Modelka na tle morza ( z cyklu Polonia), około 1920 olej, tektura, 78 x 64,5 cm sygnowany z lewej na dole; J.Malczewski Cena wywoławcza - 280.000 PLN 12 grudnia 2010 Niedziela, godzina 19:00 Hotel Sheraton ul. Bolesława Prusa 2 Warszawa