Aukcja Plakatu

Waldemar Świerzy (ur. 1931 r., Katowice) Maryla Rodowicz - projekt plakatu, 1975 r. tempera/karton, 98 x 68 cm na odwrociu autograf maryli rodowicz cena wywoławcza: 4 500 zł Termin i miejsce aukcji: 6 sierpnia 2011, godz. 17:00 Sopot, ul. Boh. Monte Cassino 43 Wystawa przedaukcyjna: w siedzibie Domu Aukcyjnego DESA UNICUM Warszawa, Marszałkowska 34-50 20 - 27 lipca 2011 w siedzibie Sopockiego Domu Aukcyjnego Sopot, Boh. Monte Cassino 43 1 - 6 sierpnia 2011

Papierosy Gabinetowe, 1931

Tadeusz gronowski (1894 warszawa - 1990 paryż) litografia/papier, 49 x 35 cm sygn. p. śr.: 'gronowski 31' cena wywoławcza: 8 000 zł

Polskie Linie Lotnicze LOT, 1975

Janusz Grabiański (1929 Szamotuły - 1976 Warszawa)

1 view