Aukcja Sztuki - Domy Aukcyjne Desa Unicum i Polswiss Art

Tadeusz Makowski (1882-1932) Martwa natura z kieliszkiem i jabłkami, ok. 1915 r. olej, płótno dublowane, 38 x 46cm sygn. l. d.: `Makowski` cena wywoławcza: 350 000 zł 9 października 2008 czwartek, godzina 19.30 Hotel Sheraton, ul. B.Prusa 2, Warszawa