Aukcja w Polswiss Art

Dom Aukcyjny Polswiss Art Aukcja 14 października 2007 Hotel Sheraton w Warszawie Roman OPAŁKA Z cyklu studium dotykowe, 1959 olej, płótno, 100 x 70 cm sygn. i dat. p.d.: "R.OPAŁKA 59" 132 000 PLN Roman OPAŁKA Z cyklu studium dotykowe, 1959 olej, płótno, 100 x 70 cm sygn. i dat. p.d.: "R.OPAŁKA 59" 132 000 PLN

1 view