Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski

FANGOR Wojciech (ur. 1922) Autoportret z paletą, 1942 Wymiar: 117x72 cm. Datowanie: 1942 rok. Technika: olej/płótno. Sygnowany, datowany p.d. Fangor 45 Cena : 160 000 zł Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski ul.Stefana Batorego 2 31-135 Kraków Telefon: +48 603 190 060 Fax: +48 12 341 47 37 Email: biuro@polskidomaukcyjny.com.pl Internet: http://polskidomaukcyjny.com.pl Godziny otwarcia: pon. - pt.: 10:00 - 17:00

BRANDT Józef (1841 Szczebrzeszyn -1915 Radom) Spacer konno Portret konny Zbigniewa Horodyńskiego, 1890 Wymiar: 72x62 cm. Datowanie: 1890 rok. Technika: olej/płótno. Sygnowany p.d.: Józef Brandt

Cena : 180 000 zł