Rempex, 129 Aukcja Dzieł Sztuki i Antyków, 30 stycznia 2008, godz.17:00

Henryk Epstein Akt olej, płótno, 38,5 x 61 cm sygn. p. d.: H. Epstein Cena wywoławcza : 90 000 zł Numer katalogowy: 259

Pejzaż jesienny olej, płótno, 49,5 x 64,5 cm (w świetle oprawy) sygn. l. d.: WWeiss Cena wywoławcza : 46 000 zł

Girlanda kwiatowa akwarela, karton, 61 x 72 cm sygn. u dołu: LWyczółkowski / 08 Cena wywoławcza : 63 000 zł

Jacek Malczewski

Kobieta siedząca na drabinie malarskiej, 1922 olej, tektura, 100 x 71 cm; sygn.: l. d.:.J. Malczewski 1922. (wzdłuż krawędzi) Cena wywoławcza : 230 000 zł