REMPEX 131 Aukcja Dzieł Sztuki i Antyków

Rafał Malczewski Góral z owcami olej, sklejka, 43 x 54 cm sygn. l. d.: Rafał Malczewski Cena wywoławcza : 20 000 PLN Numer katalogowy: 231 26 marca 2008, godz. 17:00 Dom Aukcyjny REMPEX ul. Karowa 31, Warszawa