Rempex 154 Aukcja Sztuki Dawnej / Old Art Auction

Tamara Łempicka (1898 - 1980) Portret / Portrait Gino Puglisi, ca. 1949 olej, płótno / oil on canvas, 22,5 x 16 cm; sygn. p. d. / signed lower right: T. DE LEMPICKA Obraz posiada ekspertyzę Alaina Blondela wystawioną w Paryżu / The image has issued expert Alain Blondel, Paris - 21.05.1996 r. Cena / Price: 250 000 zł Rempex Domy Aukcyjne - Galerie - Dzieła Sztuki i Antyki Auction Houses - Galleries - Works of Art and Antiques ul. Karowa 31, 00-324 Warszawa 24 lutego 2010 r., o godz. 17.00 February 24, 2010, 5 PM