REMPEX XXV Aukcja Sztuki Współczesnej

Henryk Stażewski (1894-1988) Portret kobiety z papierosem olej, tektura, 70 x 58,3 cm; sygn. l. d.: Stażewski / 1955 Cena wywoławcza : 29 000 zł REMPEX  XXV Aukcja Sztuki Współczesnej 27 lutego 2008 środa, godzina 15:00