REMPEX XXVI Aukcja Sztuki Współczesnej

Tomasz Sętowski Wenus architektoniczna, 2000 olej, płótno, 100 x 81 cm sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 2000 Cena wywoławcza : 28 000 PLN Numer katalogowy: 319 26 marca 2008, godz. 15:00 XXVI Aukcja Sztuki Współczesnej Dom Aukcyjny REMPEX ul. Karowa 31 Warszawa