XXVIII Aukcja Sztuki Współczesnej

Dom Aukcyjny REMPEX ul. Karowa 31 00-324 Warszawa 14 maja 2008 Środa, godzina 15:00 Tadeusz Kantor Kompozycja abstrakcyjna technika własna, płótno, 50 x 60,7 cm sygn. p. d.: Kantor Cena wywoławcza : 80 000 zł Numer katalogowy: 317