XXXIV Aukcja Sztuki Współczesnej

Dom Aukcyjny REMPEX zaprasza na najbliższą aukcję: XXXIV Aukcja Sztuki Współczesnej 19 listopada 2008 środa, godz. 15.00 Andrzej Wróblewski (1927-1957) Dziecko z wyciągniętymi rękami (Kitek), olej, tempera, płótno, 93 x 40,5 cm; niesygn. Reprodukowany i opisany w: Andrzej Wróblewski. Galeria Sztuki Wspołczesnej Zachęta, Muzeum Narodowe w Krakowie, Fundacja Instytut Promocji Sztuki, Warszawa 1998, s. 121, poz. 156a cena wywoławcza: 160 000 zł