XXXVIII Aukcja Sztuki Współczesnej

Eugeniusz Markowski 2 -1 + K, 1989 olej, płótno, 170 x 131 cm sygn. p. d.: E. Markowski, na odwrocie na krośnie napisy: 170 x 130 "2 - 1 + K" 2 1989 126 Cena wywoławcza : 60 000 zł Numer katalogowy: 316 25 marca 2009 Środa, godzina 18:30 Dom Aukcyjny REMPEX ul. Karowa 31 00-324 Warszawa